מרכז המבקרים

דלתות יקב קטרון פתוחות לכולם. אנו מקיימים סיורים מודרכים  ביקב אשר פותחים צוהר ל"אני מאמין" שלנו בעולם היין, ומפגישים את אורחינו עם שיטת הייצור הייחודית מסוגה בעולם - הגרביטציה.
בכל סיור כזה, אותו מדריך אחד מבני המשפחה, אנו משלבים את הכרת הדרך והחזון של יקב קטרון יחד עם טעימת יין מקצועית, התאמות יין לאוכל והענקת ידע כללי לכל אוהבי היין.
כל סיור הוא מסע מרתק הכולל טעימות יין, שיעניק לכם הזדמנות לחוש את הייחוד והדיוק הקיימים בכל יין ויין,  ולחוות את החיבור העוצמתי שלנו עם הגליל וההיסטוריה לאורך הדורות. 
ביקב קטרון אנו מקיימים מספר סוגי סיורים, הכוללים טעימות יין יחד עם כיבוד קל או עשיר או ארוחה חלבית/בשרית, הנעשית באהבה ע"י השפית שלנו . הבילוי ביקב קטרון מתחיל בסיור ברחבי היקב וממשיך באירוח בגלריה הפרטית, הצופה מצד אחד במבט-על לעבר שיטת הגרביטציה הייחודית, ומשקיפה מצידה השני דרך חלון פנורמי אל המרחב הגלילי.

*כל הארוחות כשרות 

סיור קלאסי

סיור מודרך ביקב הכולל הסבר על תהליך ייצור היין, ביקור במרתף החביות החצוב בסלע, וטעימת 3 סוגי יין מסדרות יקב קטרון לאורך השנים. 
טעימת היינות מוגשת בליווי כיבוד קל.
משך הסיור כ-45 דקות. מתאים לזוגות, קבוצות קטנות וגדולות כאחד. 

 

סיור VIP

סיור מודרך ביקב המעניק פתח לסודות ולסיפורים שמאחורי היקב, ומספק תמונה רחבה לעשייה שלנו.
הסיור כולל: ביקור מקצועי ביקב, סקירה מקיפה על שיטת הייצור הייחודית, וטעימת יינות המשלימה את התמונה.
משך הסיור כשעה וחצי, והוא מלווה בכיבוד עשיר מתוצרת מקומית לצד טעימות היין, ליצירת הרמוניה וחשיפה מדוייקת של הטאנינים בכל יין ויין-  מגוון גבינות בוטיק, דגים מעושנים, מטבלים גלילים ועוד שפע תוצרת גלילית.

כריכה מרכז מבקרים

סיור קולינארי

סיור מודרך ביקב המעניק פתח לסודות ולסיפורים שמאחורי היקב, ומספק תמונה רחבה לעשייה שלנו.
הסיור כולל: ביקור מקצועי ביקב, סקירה מקיפה על שיטת הייצור הייחודית, וטעימת יינות המשלימה את התמונה. יחד עם טעימת היינות תיהנו מארוחה חלבית/בשרית עשירה,שמורכבת במיוחד עבורכם על פי הזמנה ובהתאמה הרמונית ליינות אשר יוגשו לכם תוך הסברים מקצועיים ומרתקים אודות כל יין ויין והתאמתו האידיאלית לכל מנה המוגשת בארוחה.  
משך הסיור כשעתיים.
יש לת
אם מראש.
ניתן להזמין לכל שעות היום - כולל כארוחת בוקר מפנקת