קטרון

הינו יקב משפחתי השוכן למרגלות אזור היין הגלילי, בעמק יזרעאל.
עוצמת הטבע וההיסטוריה השזורה ביקב קטרון וסביבתו, יוצרת את הבסיס לעשיית יין  מלא אהבה, דיוק וחדוות היצירה.
הרמוניה בין קידמה וטכנולוגיה להיסטוריה ומורשת, בין שורשים עמוקים להווה מתחדש, הם חזון המשפחה שהוביל וממשיך להנחות.

אירועים ביקב

אירוע בעל עוצמה של טבע גלילי, אווירה כפרית, ריחות יין משכרים וחיבור לשורשים של כל אחד ואחת מאיתנו, היוצר חוויה ערכית נושאית של פעם בחיים.   חתונה ביקב, בר/בת מצווה, ימי הולדת, יום גיבוש, אירוע עסקי וכל חגיגה משפחתית –  הופכים בכפר היין קטרון לאירוע יוצא דופן .  

עוד על אירועים

IMG_5460

אומנות הגרביטציה

היקב היחיד בארץ ובין הבודדים בעולם הבנוי בשיטת הגרביטציה. שיטה זאת דוגלת בהתערבות מינימלית של כוח אדם ובשימוש מקסימלי בכוחות ועוצמות הטבע, בשילוב ציוד מהמובילים בעולם אשר משלים את העבודה הידנית המוקפדת ומאפשר לנו לייצר יין איכותי ומדויק, ללא פשרות.

חשיפה לאומנות היצירה

IMG_9972

יינות המשפחה

מיוצרים בשיטה ייחודית המשלבת בין שיטות מסורתיות- הגפנים גדלים בחלקות קטנות, הענבים נבצרים ידנית והיישון נעשה בחביות עץ אלון צרפתיות – לבין ייצור חדשני בטכנולוגיות מתקדמות. אורך תהליך הייצור הינו 5 שנים ומתבצע מתוך אהבה וחיבור עמוק לאדמה ופירותיה.
ניתן לבצע משלוחי יין עד הבית, לכל הארץ והעולם, יין יוקרתי וכשר. 

עוד על היינות

Bar&Guy

סיורים ביקב 

ביקב מתקיימים סיורים מודרכים אשר פותחים צוהר ל"אני מאמין" שלנו בעולם היין, ומפגישים את אורחינו עם שיטת הייצור הייחודית מסוגה בעולם – הגרביטציה. בכל מפגש כזה אותו מעביר אחד מבני המשפחה, אנו משלבים את הכרת הדרך והחזון שלנו עם טעימת יין מקצועית, 
כל סיור ביקב הוא מסע מרתק, שיעניק לכם הזדמנות לחוש את הייחוד והדיוק הקיימים בכל יין ויין ולחוות את החיבור העוצמתי שלנו עם הגליל וההיסטוריה לאורך הדורות..

לסוג האירוחים ותיאום ביקורים

1-(3)
0126-DDDD3541