יינות המשפחה

יינות יקב קטרון מיוצרים בשיטה ייחודית המשלבת בין שיטות מסורתיות- הגפנים גדלים בחלקות קטנות, הענבים נבצרים ידנית והיישון נעשה בחביות עץ אלון צרפתיות - לבין ייצור חדשני בטכנולוגיות מתקדמות. ניתן להזמין יין עד הבית לכל מקום בארץ ובעולם

קטרון גווירצטרמינר- לבן חצי יבש 
מופק משתילים אשר ייבאנו מחבל אלזס (ארץ המקור של הזן) ושתלנו בכרם מנרה הממוקם בגובה של כ 800 מ' מעל פני הים, באזור הגידול גליל עליון. זהו יין לבן חצי יבש, בעל מתיקות מעודנת ואופי מתון יחסית לזן הגוורצטרמינר. ניחוחות מעודנים של פרות טרופיים , גוף בינוני וסיומת מרעננת.

ליכא- בלנד אדום יבש 
פירוש המילה "ליכא" בארמית הוא ערבוב. יין בלנד אדום יבש אשר כל שנה אנחנו בוחרים את מרכיביו על פי איכות ואופי הבציר. הליכא מורכב מענבי קברנה סוביניון, מרלו ושיראז, ומעניק חווית שתייה עגולה רכה ומאופקת. היין התיישן בחביות עץ אלון צרפתי למשך 16 חודשים.

מרלו- אדום יבש 
מופק מענבי מרלו המגיעים מהכרם שלנו בהרי ירושלים. הכרם ממוקם בגובה של מעל ל 800 מ' מעל פני הים ומפיק ענבי מרלו איכותיים לאורך שנים.
יין עדין ורך בעל חמיצות גבוהה וסיומת ארוכה. היין התיישן בחביות עץ אלון צרפתי למשך 18 חודשים.

שרדונה – לבן יבש 
מופק מ – 100% ענבי שרדונה הגדלים בגובה רב בכרם פסטורלי בגליל העליון. היין תוסס במשך חודשיים במיכלי נירוסטה ומסיים את התסיסה במיכלי עץ אלון צרפתי עדין ולאחר מכן מתיישן במשך כ24 חודשים על משקעיו, בחביות עץ אלון צרפתיות חדשות.
מאוזן היטב בעל גוף עמוק ועם סיומת עגולה. 

תיגרא- בלנד אדום יבש
פירוש המילה "תיגרא" בארמית הוא חבית. שילוב קלאסי של ענבי מרלו וקברנה סוביניון. יין אדום יבש בעל חווית שתייה נעימה המשלב את העוצמה של זן הקברנה סוביניון יחד עם הרוחב והעדינות של זן המרלו.
היין התיישן בחביות עץ אלון צרפתי למשך 18 חודשים.

קינוח- אדום חצי יבש 
יין אדום מחוזק בסגנון פורט המופק מענבי קברנה סובניון ומרלו. השילוב הייחודי של זני הענבים ואיכותם הפיקו יין בעל טעמים עשירים ורכים במיוחד. מיוצר על פי מיטב המסורת הפורטוגלית, הענבים נבצרו ידנית לאחר הבשלה אופטימלית. היין התיישן בחביות עץ אלון צרפתיות למשך 24 חודשים.  

קברנה סוביניון – אדום יבש
יין עגול בעל גוף מלא, המבטא את הצד הרך והמתון יותר של זן אייקוני זה. 
ענבי הקברנה מגיעים מהכרם שלנו ברמת הגולן, אזור שהוכיח את עצמו כאידיאלי להפקת יינות קברנה סוביניון מעולים. 
היין התיישן למשך 32 חודשים בחביות עץ אלון צרפתי.

שירז- אדום יבש
מופק מענבים המגיעים מכרם "מנרה" הממוקם בגובה רב באזור הגליל העליון. מבטא את אחד הצדדים הייחודיים של הזן: יין מעושן ומעט בשרני המשלב עדינות ורכות בו זמנית. היין התיישן בחביות עץ אלון צרפתי מובחר למשך 30 חודשים.

סומקא- יין הדגל 
מופק רק בשנות בציר יוצאות דופן באיכותן. פירוש המילה "סומקא" בארמית הוא אדום עז. מורכב כמעט כולו מענבי קברנה סוביניון ונגיעה של שיראז. היין מורכב, בעל רבדים ועומק המיועד גם להתיישנות ארוכת שנים.
היין התיישן בחביות עץ אלון צרפתי למשך 36 חודשים.