יינות היקב

יינות יקב קטרון מיוצרים בשיטה ייחודית המשלבת בין שיטות מסורתיות- הגפנים גדלים בחלקות קטנות, הענבים נבצרים ידנית והיישון נעשה בחביות עץ אלון צרפתיות - לבין ייצור חדשני בטכנולוגיות מתקדמות.

סדרות היין הלבן מבית יקב קטרון

123

קטרון גווירצטרמינר- יין לבן חצי יבש

יין גוורצטרמינר של קטרון הינו יין כשר, המופק משתילים אשר ייבאנו מחבל אלזס (ארץ המקור של הזן) ושתלנו בכרם מנרה הממוקם בגובה של כ 800 מ' מעל פני הים, באזור הגידול גליל עליון. זהו יין לבן חצי יבש, בעל מתיקות מעודנת ואופי מתון יחסית לזן הגוורצטרמינר. לגוורצטרמינר של קטרון ניחוחות מעודנים של פרות טרופיים , גוף בינוני וסיומת מרעננת. ניתן להזמין משלוח יין גוורצטרמינר עד הבית לכל הארץ והעולם. 

קטרון שרדונה- יין לבן יבש

יין שרדונה של קטרון הינו יין כשר המופק מ – 100% ענבי שרדונה הגדלים בגובה רב בכרם פסטורלי בגליל העליון. היין תוסס במשך חודשיים במיכלי נירוסטה ומסיים את התסיסה במיכלי עץ אלון צרפתי עדין ולאחר מכן מתיישן במשך כ24 חודשים על משקעיו, בחביות עץ אלון צרפתיות חדשות.
יין שרדונה של קטרון הינו מאוזן היטב בעל גוף עמוק ועם סיומת עגולה.
ניתן להזמין משלוח יין קטרון שרדונה עד הבית לכל הארץ והעולם. 

סדרות היין האדום היבש free wine מבית יקב קטרון

קטרון מרלו

יין מרלו של יקב קטרון מופק מענבי מרלו המגיעים מהכרם שלנו בהרי ירושלים. הכרם ממוקם בגובה של מעל ל 800 מ' מעל פני הים ומפיק ענבי מרלו איכותיים לאורך שנים. מרלו של יקב קטרון הינו יין עדין ורך בעל חמיצות גבוהה וסיומת ארוכה. היין התיישן בחביות עץ אלון צרפתי למשך 18 חודשים.
ניתן להזמין משלוח יין עד הבית לכל הארץ והעולם. 

קטרון קברנה סוביניון

קברנה סוביניון של יקב קטרון הינו יין עגול בעל גוף מלא, המבטא את הצד הרך והמתון יותר של זן אייקוני זה.  ענבי הקברנה מגיעים מהכרם שלנו ברמת הגולן, אזור שהוכיח את עצמו כאידיאלי להפקת יינות קברנה סוביניון מעולים.  היין התיישן למשך 32 חודשים בחביות עץ אלון צרפתי.
ניתן להזמין משלוח יין עד הבית לכל הארץ והעולם. 

קטרון שיראז

יין שיראז של קטרון מופק מענבים המגיעים מכרם "מנרה" הממוקם בגובה רב באזור הגליל העליון. קטרון שיראז מבטא את אחד הצדדים הייחודיים של הזן: יין מעושן ומעט בשרני המשלב עדינות ורכות בו זמנית. היין התיישן בחביות עץ אלון צרפתי מובחר למשך 30 חודשים.
ניתן להזמין משלוח יין עד הבית לכל הארץ והעולם. 

סדרות הבלנדים מבית יקב קטרון

ליכא - יין בלנד אדום יבש

פירוש המילה "ליכא" בארמית הוא ערבוב. יין בלנד אדום יבש של יקב קטרון, אשר כל שנה אנחנו בוחרים את מרכיביו על פי איכות ואופי הבציר. הליכא מורכב מענבי קברנה סוביניון, מרלו ושיראז, ומעניק חווית שתייה עגולה רכה ומאופקת. היין התיישן בחביות עץ אלון צרפתי למשך 16 חודשים.
ניתן להזמין משלוח יין עד הבית לכל הארץ והעולם. 

תיגרא - יין בלנד אדום יבש

פירוש המילה "תיגרא" בארמית הוא חבית. יין בלנד של יקב קטרון הינו שילוב קלאסי של ענבי מרלו וקברנה סוביניון. יין אדום יבש בעל חווית שתייה נעימה המשלב את העוצמה של זן הקברנה סוביניון יחד עם הרוחב והעדינות של זן המרלו. היין התיישן בחביות עץ אלון צרפתי למשך 18 חודשים.
ניתן להזמין משלוח יין עד הבית לכל הארץ והעולם. 

קינוח - יין בלנד אדום חצי יבש, בסגנון פורט

יין אדום מחוזק בסגנון פורט המופק מענבי קברנה סובניון ומרלו. השילוב הייחודי של זני הענבים ואיכותם הפיקו יין בעל טעמים עשירים ורכים במיוחד. קטרון קינוח מיוצר על פי מיטב המסורת הפורטוגלית, הענבים נבצרו ידנית לאחר הבשלה אופטימלית ועברו מיון ידני כפול אשר הבטיח את שלמות האשכולות והשימור המירבי של הטעמים והארומות בכל ענב וענב. היין התיישן בחביות עץ אלון צרפתיות למשך 24 חודשים.  

סדרות הדגל מבית יקב קטרון

סומקא - יין אדום יבש

יין דגל של יקב קטרון המופק רק בשנות בציר יוצאות דופן באיכותן. פירוש המילה "סומקא" בארמית הוא אדום עז. סומקא יין דגל מורכב כמעט כולו מענבי קברנה סוביניון ונגיעה של שיראז. היין מורכב, בעל רבדים ועומק המיועד גם להתיישנות ארוכת שנים. היין התיישן בחביות עץ אלון צרפתי למשך 36 חודשים.
ניתן להזמין משלוח יין עד הבית לכל הארץ והעולם.