זהו קברנה סוביניון עגול בעל גוף מלא, המבטא את הצד הרך והמתון יותר של זן אייקוני זה.ענבי הקברנה מגיעים מהכרם שלנו ברמת הגולן, אזור שהוכיח את עצמו כמתאים במיוחד להפקת יינות קברנה סוביניון מעולים.היין התיישן למשך 48 חודשים בחביות עץ אלון צרפתי

ענבי השיראז שלנו מגיעים מכרם "מנרה" הממוקם בגובה רב באזור הגליל העליון. קטרון שיראז מבטא את אחד הצדדים הייחודיים של הזן: יין מעושן ומעט בשרני המשלב עוצמה ורכות בו זמנית.היין התיישן בחביות עץ אלון צרפתי מובחר למשך 48 חודשים.

פירוש המילה "תיגרא" בארמית הוא חבית. היין הינו שילוב קלאסי של ענבי שליש ענבי שיראז והשאר קברנה סוביניון. זהו יין אדום בעל חווית שתייה נעימה המשלב את העוצמה של זן הקברנה סוביניון יחד עם הרוחב והעדינות של זן השיר אז. היין התיישן בחביות עץ אלון צרפתי למשך 48 חודשים.

יין הדגל של יקב קטרון המופק רק בשנות בציר יוצאות דופן באיכותן. פירוש המילה "סומקא" בארמית הוא אדום עז.
זהו יין המורכב כמעט כולו מענבי קברנה סוביניון ונגיעה של שיראז, יין מורכב, בעל רבדים ועומק המיועד גם להתיישנות ארוכת שנים.
היין התיישן בחביות עץ אלון צרפתי למשך 36 חודשים

יין לבן יבש המופק מ-%100 ענבי שרדונה הגדלים בגובה רב בכרם פסטורלי בגליל העליון. היין תוסס המשך חודשיים במיכלי נירוסטה ומסיים את התסיסה במיכלי עץ אלון צרפתי עדין. היין מתיישן בחביות למשך 24 חודשים. יין זה הינו יין מאוזן היטב בעל גוף עמוק ועם סיומת עגולה.

היין מופק מ 100% ענבי גוורצטרמינר המגיעים מכרם מנרה, הממוקם בגובה של כ 800 מ מעל פני הים, באזור הגידול גליל עליון. זהו יין לבן חצי יבש בעל מתיקות מעודנת ואפי מתון יחסית לזן הגוורצטרמינר. ליין ניחוחות מעודנים של פירות טרופיים , גוף בינוני וסיומת מרעננת.

שילוב מרתק ונדיר מסוגו של זנים ארומטיים, גווירצטרמינר ומוסקט, המעניקים עושר של פירותיות וארומות ותורמים לאופיו ההרמוני של היין. הענבים נבצרו ידנית ועוברים תהליך מיון ידני כפול. שיטת ייצור זאת מאפשרת לנו לייצר יין מדוייק, קטיפתי, עשיר בפירותיות, ריחות וטעמים של פרי הדר, מעודן בטעמו ובעל חמיצות מרעננת.

להזמנת יינות עד הבית: 

04-8887577
050-6866678

(מינימום למשלוח- 6 בקבוקים)